Kontakt Jazyk SK
Úvodná strana Hráči Registrácia hráčov-člena FGAS

Registrácia hráčov-člena FGAS

Registrácie hráča-člena futbalgolfu v rámci FGAS


Pomocou tejto registráce získate možnosť využívať členstvo FGAS na všetkých ihriskách Futbal Park a zároveň využívať celý systém gScore.eu, ktorý prináša mnoho výhod pre správu Vašich profilov a úspechov v rámci futbalgolfu. V prípade, že sa nechcete stať členom a chcete sa len zaregistrovať na nejaký z turnajov, prosíme využite priame registračné odkazy na jednotlivých turnajoch.

Upozornenie:

V prípade, že ste už niekedy v minulosti odohrali nejaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zistite si, či ste už registrovaným hráčom portálu pomocou tohoto odkazu a vyhladávaním na danej stránke. Predíde sa niekoľkonásobnej registrácii a následnému párovaniu  účtov. Pokiaľ už Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete sa stať členom FGAS, postupujte podľa pokynov na stránke Členstvo FGAS a ako variabilní symbol použite ID hráča, ktorý nájdete na detaile svojho verejného profilu na gScore.euNásledne pre získanie prístupového mena a hesla nás kontaktujte na tejto stránke.

Prihlasovacie informácie

Základné informácie

Kontaktné informácie

Ďaľšie informácie

Hlavní partneri

PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o. Bernard pivovar

Základné informácie

História futbalgolfu na Slovensku sa začala na jeseň v roku 2016, kedy bola založená Futbalgolfová asociácia Slovenska - FGAS, ktorá se stala členem World footballgolf association - WFGA.

Dôležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediálni partneri


Nájdete nás na sociálních sieťach

FGAS na Facebook